środa, 22 czerwca 2011

TEST GOODBYE APPETITE TEST

W tv podczas przerw na reklamy ciągle widzimy produkty odchudzające - oczywiście wszystkie w 100 % skuteczne - jak to się ma do rzeczywistości ??? Postanowiłam to sprawdzić.
W związku z licznymi prośbami moich czytelniczek i czytelników :) zdecydowałam się na test Goodbye Appetite.
Stosowanie tego specyfiku zacznę w dniu jutrzejszym i będę stosować go przez co najmniej 2 tygodnie, skrupulatnie notując i opisując swoje wrażenia, oceniając skuteczność działania, a przede wszystkim postaram się na tyle obserwować swój organizm, by o wszystkich niepokojących odczuciach na bieżąco Was informować.
Pierwsze swoje obserwacje zamieszczę na blogu w dniu 1 lipca.

Teraz trochę o tym specyfiku (wg podanych informacji przez producenta).

To innowacyjny suplement diety. 
Pęczniejąc w przewodzie pokarmowym zwiększa uczucie sytości.
Mniej jesz, szybciej chudniesz!
Goodbye Appetite nie wywołuje wzdęć i dyskomfortu trawiennego - to się okaże :)
Skład:

„Na dwoje babka wróżyła… na sytość, na szczupłość”

Babka płesznik korzystnie oddziałuje na śluzówkę przewodu pokarmowego. Stanowi źródło rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika. Jest szczególnie polecana przy walce ze zbędnymi kilogramami. Pęczniejąc w przewodzie pokarmowym zwiększa uczucie sytości. Korzystnie wpływa na perystaltykę jelit. Ma działanie osłaniające i powlekające przez co jest wskazana dla wszystkich.
Substancje zawarte w nasionach babki płesznik:
  • hamują głód, wywołują uczucie sytości
  • regulują perystaltykę jelit
  • wykazują działanie prebiotyczne
  • łagodzą podrażnienia błony śluzowej
  • absorbują niekorzystne substancje z pożywienia

W obecności wody glukomannan wytwarza żel powiększając swoją objętość w żołądku nawet 200–krotnie!!!

Glukomannan - włókno rośliny Amorphophallus konjac rosnącej w warunkach naturalnych w Japonii. W populacjach gdzie roślina ta wchodzi w skład diety nie obserwuje się problemu otyłości. Glukomannan wiąże wodę w przewodzie pokarmowym zwiększając swoją objętość, dzięki czemu wzmaga uczucie sytości. Jego wyjątkowo żelowa konsystencja utrzymuje się w żołądku dostatecznie długo by zaspokoić głód. Glukomannan odgrywa rolę w regulacji przyswajania składników odżywczych z pokarmu. Nie wywołuje wzdęć i dyskomfortu trawiennego.

„Przyfasol nadwadze!”
Fasola należy do jednych z najstarszych roślin uprawnych. Zawiera dużo białka, zastępuje mięso.
Pozyskiwana z niej Fasolamina wspomaga odchudzanie.
Spożywanie zbyt kalorycznych lub obfitych posiłków prowadzi do powstania nadwyżki glukozy, która łatwo przetwarzana jest na tłuszcz zapasowy, czyli tkankę tłuszczową.
Fasolamina naturalnie redukuje tłuszcz. Jest substancją ograniczającą pośrednio trawienie produktów wysokoskrobiowych (przetwory mączne, ziemniaki, ryż itp.).
Wyciąg z fasoli hamuje działanie alfa-amylazy (enzym odpowiedzialny za trawienie skrobi). Niestrawiona skrobia nie może być wchłonięta. Zostaje wydalona poza ustrój. Organizm otrzymuje mniejszą ilość energii. Nie powstają nadwyżki energetyczne prowadzące do przekształcania glukozy w tkankę tłuszczową.
Fasolamina wpływa na regulację poziomu cukru we krwi ograniczając nadmierny apetyt. Działanie Fasolaminy jest potwierdzone licznymi badaniami naukowymi.
Skład: sproszkowane łupiny babki płesznik Plantago psyllium, ekstrakt z fasoli Phaseolus vulgaris, glukomannan, izomalt (substancja słodząca), aromat. Zawiera substancje słodzące.


Składnik aktywny 1 saszetka   3 saszetki
Sproszkowane łupiny babki płesznik   2100 mg    6300 mg
Ekstrakt z fasoli (źródło fasolaminy)     300 mg      900 mg
Glukomannan     300 mg      900 mg


Wartość odżywcza*100g proszku zawiera przeciętnie3g proszku (1 saszetka) zawiera przeciętnie  9g proszku (3      saszetki) zawiera przeciętnie
Wartość energetyczna1131g / 263kcal34kJ / 7,9kcal102kJ / 23,7kcal
Białka< 0,1%< 0,1%< 0,1%
Węglowodany93,3g2,8g8,4g
W tym błonnik70g2,1g6,3g
Tłuszcze< 0,1%< 0,1%< 0,1%

*Ze względu na fakt, że produkt składa się głównie ze składników roślinnych, wartości odżywcze mogą ulegać niewielkim wahaniom charakterystycznym dla tych składników

Dla głodnych … sukcesu w walce ze zbędnymi kilogramami!!!

Goodbye Appetite to propozycja dla osób mających problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów i utrzymaniem satysfakcjonującej wagi. Produkty Goodbye Appetite skierowane są do tych, którzy nie chcą wybierać między zgrabną sylwetką a uczuciem sytości. To produkt dla osób ceniących proste ale inteligentne rozwiązania. Wygodna i dyskretna saszetka umożliwia stosowanie Goodbye Appetite w domu, w pracy, na mieście, praktycznie wszędzie.

Preparat działający skutecznie u kobiet i u mężczyzn.

Sposób użycia: 1 do 3 saszetek dziennie, przed głównymi posiłkami. Zawartość saszetki rozpuścić w szklance wody: wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki ostrożności: preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Ze względu na zawartość babki płesznik u osób chorych na cukrzycę insulinozależną może istnieć potrzeba zmniejszenia stosowanej dawki insuliny. Kobiety w ciąży i matki karmiące przed przyjęciem powinny skonsultować się z lekarzem.
Opakowanie zawiera 14 saszetek.

Masa netto: 42 g
Wyprodukowano dla:
VitaDirect Tomasz Kozłowski
ul. M. Sengera „Cichego” 1
02-790 Warszawa

No to do dzieła :)

p.s. Jeśli macie już jakieś doświadczenia z tym suplementem to bardzo proszę napiszcie to w komentarzu - z góry dziękuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam serdecznie !!! Jeśli uważasz inaczej wyraź to w swoim komentarzu !!! Wszelkie sugestie bardzo mile widziane !!!
Pozdrawiam